Ve 23. kole La Ligy Barcelona porazila Alaves 3:1

Comments · 36 Views

23. kolo La Ligy skončilo. Konečným výsledkem bylo, že Barcelona, ​​která byla mimo domov, snadno porazila Alaves se skóre 3:1 a vyhrála. Momentálně má na kontě 15 výher, 5 remíz a 3 prohry. rekord 50 bodů, třetí místo v žebříčku La Ligy.

První gól zápasu padl ve 22. minutě. İlkay Gündoğan přihrál přesný pas na Roberta Lewandowského, kterého soupeř přehrál a zachytil brankářem. Ten vyskočil a skóroval a pomohl Barceloně ke gólu. 1 -0. Druhý gól padl ve 49. minutě İlkay Gündoğan v Barcelona dresy s číslem 22 si naběhl zprava, dostal přihrávku z vysokého úhlu a z malého úhlu skóroval, čímž znovu pomohl Barceloně rozšířit její převahu. 2-0. Třetí gól padl v 51. minutě Samu Omorodion dostal dlouhý pas od svého spoluhráče před branku a poté hlavou skóroval, čímž pomohl týmu získat zpět určitou nevýhodu a zápas dosáhl stavu 2:1. Poslední gól padl v 63. minutě. Oba týmy nedokázaly v posledních minutách skórovat a Barcelona nakonec zvítězila s převahou 3:1.

5. Barcelona, ​​která vyhrála, také šťastně zahájila svůj první odpočinek od 29. prosince loňského roku. Dá se říci, že kromě rekonvalescence po zranění jsou tréninkové požadavky týmu na každého hráče stále velmi vysoké. Ať už byl to těžký program nebo vítězství, hráči se nedokázali zastavit a odpočinout si. Fotbalové dresy Nyní se Xavi také připravuje na odchod. Nevím, jestli příští trenér bude tak tvrdý, ale najednou je příliš mnoho odpočinkových dnů. To, jaké úpravy budou provedeny v příští sezóně, se stalo očekáváním a obavami vnějšího světa.